Praktický time manažment pre majstrov a vedúcich pracovníkov vo výrobných firmách

Ako rozpoznať a delegovať najdôležitejšie a najurgentnejšie úlohy vo výrobnom procese

Chcete sa zbaviť časti pracovného stresu a mať svoje úlohy pod kontrolou? Ak ste majstrom či vedúcim pracovníkom vo výrobnej prevádzke, práve pre Vás sme pripravili praktický seminár, kde Vás naučíme tie najefektívnejšie pravidlá time manažmentu. Pri určovaní priorít vo firme totižto musíte mať na zreteli 2 faktory a to faktor dôležitosti a faktor naliehavosti. Ak si budete podľa nich vedieť rozdeliť všetky úlohy, vyhnete sa „zlodejom času“ a Vaša práca sa výrazne zjednoduší, ľahšie naplníte svoje ciele a zvýšite dokonca aj výkon Vašich zamestnancov.

 
Na našich seminároch Vám ponúkame príjemné a komfortné prostredie hotela s malou skupinou účastníkov, čo umožňuje priamu konfrontáciu s lektorom, možnosť klásť otázky, na ktoré dostanete konkrétnu odpoveď, a vyriešite si tak svoje praktické problémy. Lektori našich seminárov sú starostlivo vyberaní odborníci z praxe a predstavujú špičky vo svojich odboroch.
 
Chcete prihlásiť viac účastníkov z jednej firmy? V tom prípade každý získa 15 % zľavu!  
 
 

Na toto školenie už nie je možné sa objednať. V prípade Vášho záujmu o ďalšie konanie, kontaktujte náš zákaznícky servis tu. Ďakujeme.

Prednáša: Mgr. Gabriela Vicianová

Termín: 9. 4. 2019
Cena 149 €
bez DPH

Program celodenného workshopu (9,00  15.30 hod.)

 

   • Odhalenie svojho pracovného času
   • Stanovenie si svojich osobných cieľov
   • Eisenhowerov princíp
   • Plánovanie času a stanovenie si priorít
   • Plánovanie denných činností – krivka osobnej výkonnosti
   • Aké pomôcky využívať na správne plánovanie času
   • Zlodeji času a ako s nimi bojovať
   • Efektívna komunikácia – asertívne NIE
   • Delegovanie úloh
   • Stres a jeho zvládanie
   • Naplánovanie si  svojho time managementu na najbližšie obdobie
   • Tréning rôznych situácií a rozhovorov

 

 

   

Hotel Ambassador****  Košice 

Rodinný Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie.

Reštaurácia DIPLOMAT je vyhľadávanou business reštauráciou, kde jedlo nezaostáva za eleganciou interiéru. Je v nej možné ochutnať jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ako i kvalitné slovenské a zahraničné vína.                                           

 

Adresa:

Hlavná 101

040 01 Košice

T: +421 905 220 430

http://www.ambassador.sk/

 

Parkovanie:

Možnosť zaparkovať priamo v areáli hotela, príp. na verejnom parkovisku pri OD TESCO.  

 

Mapa:

Hotel Ambassador

  

Cieľ seminára:

Cieľom seminára je zoznámiť účastníkov so súborom psychologických poznatkov, vďaka ktorým si budú vedieť určiť priority a zadeliť čas. Na seminári sa naučíte efektívne využívať svoj čas, stanoviť si svoje ciele, správne plánovať svoj čas.

 

Dáme Vám rady a tipy ako si určiť vlastné priority, ako odhaliť najčastejších zlodejov času i to, ako si zachovať osobnú rovnováhu.

 

Prevedieme Vás cez problém ako a komu efektívne delegovať pracovné úlohy a tiež ako si spraviť časový plán na najbližšie obdobie. Všetky techniky budú aplikované na prostredie výrobných firiem, určené pre majstrov, predákov, vedúcich prevádzky a teamleadrov vo výrobe.

 

Kliknite sem na detailný Program seminára.

Komu je workshop určený:

Seminár „Praktický time manažment pre majstrov a vedúcich pracovníkov vo výrobných firmách“ je určený najmä majstrom, predákov a vedúcim robotníckych kolektívov vo výrobných firmách. Využijú ho i vedúci prevádzky, vedúci výroby či teamleaderi.

Ďalšie informácie:

Ako účastník kurzu získate CERTIFIKÁT o jeho absolvovaní, ktorý môžete využiť vo svojom CV v časti o doplnkovom odbornom vzdelávaní. V cene seminára sú podkladové materiály, občerstvenie v priebehu kurzu a teplý obed. Obchodné podmienky sú Vám k dispozícii tu.

Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
222324
25
262728
2930     
«  Apríl 2019  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: