Seminár: Ročné hodnotiace rozhovory - ako stanoviť motivujúce ciele pre rok 2019

Efektívne hodnotenie zamestnancov, stanovenie dosiahnuteľných cieľov a nastavenie spolupráce pre ďalšie obdobie

Práve v tomto období potrebujete so zamestnancami zhrnúť ich prácu a výsledky za celý uplynulý rok a dojednať s nimi ich profesijné ciele na nové obdobie. Dobre zavedený a používaný systém hodnotenia pracovníkov a stanovenie ich profesijných cieľov v sebe zahŕňa veľmi silnú kombináciu motivácie a stimulácie. Aby hodnotenie zamestnancov bolo efektívne, vyžaduje nielen systémové know-how, ale aj zodpovedajúcu úroveň komunikačných zručností pri vedení hodnotiacich pohovorov.

 

 

Na našich seminároch Vám ponúkame príjemné a komfortné prostredie hotela s malou skupinou účastníkov, čo umožňuje priamu konfrontáciu s lektorom, možnosť pokladať otázky, na ktoré dostanete konkrétnu odpoveď a vyriešiť si svoje praktické problémy. Lektori našich seminárov sú starostlivo vyberaní odborníci z praxe a predstavujú špičky vo svojich oboroch.

 

Chcete prihlásiť viac účastníkov z jednej firmy? V tom prípade každý získa 15% zľavu!

 

 

Na toto školenie už nie je možné sa objednať. V prípade Vášho záujmu o ďalšie konanie, kontaktujte náš zákaznícky servis tu. Ďakujeme.

Prednáša: Ing. Iveta Uhrová

Termín: 17. 1. 2019
Cena 199 €
bez DPH

Program celodenného seminára (9,00-15,30 hod.):

 

   • Hodnotenie ako nástroj manažéra i základný personálny nástroj
   • Hodnotenie ako proces – účastníci procesu, ich potreby a ciele
   • Riadenie výkonu – ako nastaviť efektívny systém
   • Riadenie výkonnosti (procesy vers. ľudia)
   • Trojuholník výkonu – ako pristupovať k rôznym skupinám zamestnancov
   • Stanovovanie a komunikovanie cieľov
   • Motivačný a hodnotiaci rozhovor (štruktúra rozhovorov a ich priebeh)
   • Najčastejšie chyby pri hodnotení
   • Hodnotenie - spolupráca s manažérmi
   • Hodnotenie -  interná komunikácia
   • Príklady z praxe

Premium**** business hotel bratislava

moderný mestský typ hotela s výbornou polohou v Bratislave v mestskej časti

Ružinov pri Bajkalskej ulici v blízkosti centra mesta. Výborná dopravná dostupnosť, klimatizované priestory, rodinná atmosféra

 

 

Adresa:

Priekopy 20/A 821 08 Bratislava

tel.: +421 4949-1055

www.hotel-premium.sk

 

MHD:

8,9,14,50,66 – zastávka SLOVANET – cca 150 m

č.74 zastávka Drieňová – cca 90 m

alebo zastávka Bajkalská – 250 m

 

Parkovisko:

Bezplatné parkovanie pre hotelových hostí pred

hotelom a na uzavretom hotelovom dvore.

 

Mapa:

Premium Business Hotel

 

Cieľ seminára:

Viacerí z nás sa určite stretli s dvomi chybnými variantmi hodnotenia zamestnancov. Prvý úplne opomína systematické hodnotenie výkonu zamestnancov s vysvetlením, že „s podriadenými sa aj tak stretávame každý deň“. Druhý extrémny variant je naopak veľmi neosobný a byrokratický – systém existuje, ale po čase sa zvrhne na neosobný proces vyplňovania formulárov k určitému dátumu. Dobre fungujúcej organizácii by malo ísť predovšetkým o kvalitný systém hodnotenia zamestnancov.

 

Účastníci seminára sa naučia efektívne a profesionálne využívať systém hodnotenia zamestnancov v praxi. Podmienkou plnenia náročných cieľov je sústavná kontrola a hodnotenie pracovných výsledkov, odstraňovanie nežiaducich odchýlok a cielený rozvoj ľudí. Riadiť vieme to, čo vieme merať. Stanovíme si ciele a hodnotiace kritériá. Upozorníme, ako sa vyhnúť najčastejším chybám a ako komunikovať a administrovať systém.

 

Demonštrované budú rôzne komunikačné techniky počas hodnotiaceho rozhovoru, oboznámite sa, ako správne používať rôzne typy rozhovorov. Pochopíte súvislosti a dôležitosť jednotlivých krokov v praxi, a tým získate väčšiu istotu v prejave.

 

Kliknite sem pre detailný Program seminára.

Komu je seminár určený:

Seminár „Ročné hodnotiace rozhovory - ako si stanoviť motivujúce ciele pre rok 2019“ je určený všetkým vedúcim pracovníkom na rôznych pozíciách, predovšetkým však HR manažérom, personálnym riaditeľom ako aj ostatným personálnym pracovníkom.

Ďalšie informácie:

Ako účastník kurzu získate CERTIFIKÁT o jeho absolvovaní, ktorý môžete využiť vo svojom CV v časti o doplnkovom odbornom vzdelávaní. V cene seminára sú podkladové materiály, občerstvenie v priebehu kurzu a teplý obed. Obchodné podmienky sú Vám k dispozícii tu.

Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
    123
45678910
11121314151617
1819202122
23
24
25262728293031
«  Marec 2019  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: