Seminár: Fluktuácia vo výrobných firmách - ako ju znížiť v roku 2019

Vychovajte si nových pracovníkov a zároveň nestraťte tých skúsenejších.

Chýbajú Vám šikovní ľudia vo výrobe? Premýšľate, ako si udržať nových, ale aj zabehnutých zamestnancov? Sú Vaši zamestnanci demotivovaní, frustrovaní či vyhorení a nevydržia dlho na jednom mieste? Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku kladne, je tento seminár určený práve Vám. Obzvlášť dnes, keď je na trhu nedostatok pracovníkov v robotníckych pozíciách, je veľmi dôležité udržať si, ale aj získať kvalitných ľudí. Ukážeme Vám, že zmenou komunikácie, prístupu a väčšou motiváciou zamestnancov možno dosiahnuť dlhodobú spokojnosť vo firme a príjemnú atmosféru na pracovisku. Naše rady okamžite využijete v praxi.

 
Na našich seminároch Vám ponúkame príjemné a komfortné prostredie hotela s malou skupinou účastníkov, čo umožňuje priamu konfrontáciu s lektorom, možnosť klásť otázky, na ktoré dostanete konkrétnu odpoveď, a vyriešite si tak svoje praktické problémy. Lektori našich seminárov sú starostlivo vyberaní odborníci z praxe a predstavujú špičky vo svojich odboroch.
 
Chcete prihlásiť viac účastníkov z jednej firmy? V tom prípade každý získa 15 % zľavu!  
 
 

Prednáša: Mgr. Gabriela Vicianová

Termín: 4. 2. 2019
Cena 149 €
bez DPHObjednať

Program celodenného seminára (9,00  15.30 hod.)

 

  1. Komunikácia ako nástroj na zníženie fluktuácie zamestnancov.
  2. Spôsoby, ako motivovať zamestnancov a následná efektívna komunikácia na pracovisku.
  3. Firemná kultúra a zvýšenie lojálnosti zamestnancov.
  4. Adaptačný proces a zapojenie nových zamestnancov vo výrobnom procese.
  5. Priebežné hodnotenie zamestnancov ako súčasť nastavenia zmien v pracovnom procese.
  6. Hodnotiace rozhovory ako nástroj na udržanie dobrých zamestnancov.

 

 

     

Hotel Ambassador****  Košice 

Rodinný Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie.

Reštaurácia DIPLOMAT je vyhľadávanou business reštauráciou, kde jedlo nezaostáva za eleganciou interiéru. Je v nej možné ochutnať jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ako i kvalitné slovenské a zahraničné vína.                                           

 

Adresa:

Hlavná 101

040 01 Košice

T: +421 905 220 430

http://www.ambassador.sk/

 

Parkovanie:

Možnosť zaparkovať priamo v areáli hotela, príp. na verejnom parkovisku pri OD TESCO.  

 

Mapa:

Hotel Ambassador

  

Cieľ seminára:

Cieľom nášho seminára je ukázať Vám, akým spôsobom môžete motivovať svojich zamestnancov a efektívnejšie s nimi komunikovať. Dokážete tak vytvoriť lepšiu atmosféru vo firme, v ktorej sa Vaši ľudia budú cítiť dobre. Naučíme Vás, aký prístup zvoliť k novým, ale aj stálych zamestnancom na základe vhodného hodnotiaceho rozhovoru.

 

Pomôžeme Vám správne nastaviť adaptačný proces pre nových zamestnancov a zapojiť ich do výroby. Vhodnou komunikáciou s nováčikmi dosiahnete, že sa vo firme budú cítiť dobre, a zabezpečíte si ich lojálnosť. Zároveň Vám ukážeme, ako efektívne pracovať a komunikovať s už zabehnutými pracovníkmi vo výrobe, a tak predchádzať ich frustrácii.

 

Tým, že si udržíte kvalitných zamestnancov alebo si ich správnym prístupom vychováte, bude Vaša firma oveľa rýchlejšie a efektívnejšie napredovať. Vytvoríte si vysokú firemnú kultúru a stanete sa vyhľadávaným poskytovateľom kvalitného zamestnania. Fungujúci a motivovaný pracovný tým predstavuje pre každú firmu základ na dosahovanie cieľov. 

 

Kliknite sem na detailný Program seminára.

Komu je seminár určený:

Seminár ,,Fluktuácia vo výrobných firmách - ako ju znížiť v roku 2019“ je určený predovšetkým manažérom, majstrom a vedúcim pracovníkom. Osloví aj majiteľov firiem a konateľov.

Ďalšie informácie:

Ako účastník kurzu získate CERTIFIKÁT o jeho absolvovaní, ktorý môžete využiť vo svojom CV v časti o doplnkovom odbornom vzdelávaní. V cene seminára sú podkladové materiály, občerstvenie v priebehu kurzu a teplý obed. Obchodné podmienky sú Vám k dispozícii tu.

Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
 123456
78910111213
141516181920
21222324252627
28293031   
«  Január 2019  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: