Seminár: Systém finančných a nefinančných benefitov pre pracovníkov vo výrobe

Praktické rady v oblasti peňažného a nepeňažného odmeňovania vo výrobnej prevádzke, ktoré dokážete okamžite využiť v praxi a vyhnúť sa tak fluktuácii

S klesajúcou nezamestnanosťou sa na trhu práce zvyšuje konkurenčný boj firiem o získanie nových  a udržanie želateľných zamestnancov. Pokiaľ máte spravodlivo nastavený systém odmeňovania, zaujímavé benefity, ale aj vhodné prostredie, vaši zamestnanci od Vás neodídu a budú k firme lojálni. Kým mzda sa vyvíja pomalšie, portfólio benefitov vedia zamestnávatelia meniť priebežne a reagovať tak na aktuálne potreby zamestnancov. Čo všetko sú benefity? Ako zvoliť správnu škálu zamestnaneckých výhod a skĺbiť ponuku a očakávania zamestnancov? Na tieto i iné otázky Vám odpovieme na seminári.

 
Na našich seminároch Vám ponúkame príjemné a komfortné prostredie hotela s malou skupinou účastníkov, čo umožňuje priamu konfrontáciu s lektorom, možnosť pokladať otázky, na ktoré dostanete konkrétnu odpoveď a vyriešiť si svoje praktické problémy. Lektori našich seminárov sú starostlivo vyberaní odborníci z praxe a predstavujú špičky vo svojich oboroch.
 
Chcete prihlásiť viac účastníkov z jednej firmy? V tom prípade každý získa 15% zľavu!  
 
 

Na toto školenie už nie je možné sa objednať. V prípade Vášho záujmu o ďalšie konanie, kontaktujte náš zákaznícky servis tu. Ďakujeme.

Prednáša: Ing. Iveta Uhrová

Termín: 21. 5. 2018
Cena 149 €
bez DPH

Program celodenného seminára (9,00 - 15.30 hod.)

 

   • Sú benefity mzda?
   • Akými formami je možné priznať benefit?
   • Štruktúra mzdy - jednotlivé mzdové zložky a ich účel
   • Benefity  a zamestnanecké výhody - čo robia firmy pre svojich ľudí, čo im ponúkajú
   • Peňažné vs. Nepeňažné benefity
   • Pracovné prostredie a benefity – ako môže firma spríjemniť a zatraktívniť prostredie pre výkon práce?
   • Čo hovoria prieskumy?
   • Benefity a zdroj financií
   • Motivácia a stabilizácia vo firme – vplyv na štruktúru benefitov
   • Benefity – pre všetkých alebo len pre niektorých zamestnancov? Princípy poskytovania zamestnaneckých výhod
   • Kafetéria  - áno alebo nie?
   • Pracovné a životné výročia – odmeny alebo benefity?
   • Benefity a zdravie; benefity a worklife balance...
   • Rola manažérov
   • Implementácia zmien a interná komunikácia
   • Najčastejšie úskalia a chyby v praxi
   • Diskusia – riešenie konkrétnych prípadov z praxe účastníkov seminára

Hotel Ambassador****  Košice 

Rodinný Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie.

Reštaurácia DIPLOMAT je vyhľadávanou business reštauráciou, kde jedlo nezaostáva za eleganciou interiéru. Je v nej možné ochutnať jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ako i kvalitné slovenské a zahraničné vína.                                           

 

Adresa:

Hlavná 101

040 01 Košice

T: +421 905 220 430

http://www.ambassador.sk/

 

Parkovanie:

Možnosť zaparkovať priamo v areáli hotela, príp. na verejnom parkovisku pri OD TESCO.  

 

Mapa:

Hotel Ambassador

  

Cieľ seminára:

Lektorka Vás oboznámi s praktickými postupmi a radami, ako si udržať kvalitných zamestnancov peňažnými  aj nepeňažnými výhodami a ako ich využiť ako účinný prostriedok motivácie a stabilizácie a upozorní Vás tiež na najčastejšie chyby a úskalia v praxi Benefitov. 

 

Zákonník práce o benefitoch nehovorí. Explicitná definícia benefitu neexistuje, v zásade za zamestnanecký benefit môžeme považovať také plnenie zamestnávateľa, ktoré je nad rámec zákona. Čo zamestnanci považujú za štandard a čo za benefit?

 

Dozviete sa tiež, ako si udržať kvalitných zamestnancov peňažnými  aj nepeňažnými výhodami a ako ich využiť ako účinný prostriedok motivácie a stabilizácie.

 

Kliknite sem pre detailný Program seminára.

Komu je seminár určený:

Seminár „Systém finančných a nefinančných benefitov pre pracovníkov vo výrobe“ jeurčený predovšetkým HR manažérom, tvorcom odmeňovania vo firme, HR špecialistom či personalistom. Osloví aj majiteľov firiem a konateľov.

Ďalšie informácie:

Ako účastník kurzu získate CERTIFIKÁT o jeho absolvovaní, ktorý môžete využiť vo svojom CV v časti o doplnkovom odbornom vzdelávaní. V cene seminára sú podkladové materiály, občerstvenie v priebehu kurzu a teplý obed. Obchodné podmienky sú Vám k dispozícii tu.

Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
 123456
78910111213
141516181920
21222324252627
28293031   
«  Január 2019  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: