Seminár: Zamestnávanie cudzincov– aktuálne zmeny od 1. 5. 2018

Postupy a povinnosti zamestnávateľa – Legislatívne zmeny – Aplikačné problémy v praxi

Medzinárodné zamestnávanie a vysielanie zamestnancov je dynamická oblasť pracovného práva a práva sociálneho zabezpečenia, v ktorej nie je jednoduché sa vyznať. Práve od 1. 5. 2018 dôjde opäť k ďalším zmenám v zákone o službách zamestnanosti upravujúcim postupy pri zamestnávaní cudzincov. Čo to pre Vás znamená v praxi? Ako sa na zmeny pripraviť tak, aby ste sa vyhli chybám, ktoré by Vás stáli pokuty? Získajte najnovšie informácie o pripravovaných zmenách od tej najpovolanejšej osoby - obľúbenej odborníčky priamo z Národného inšpektorátu práce! 

 
Na našich seminároch Vám ponúkame príjemné a komfortné prostredie hotela s malou skupinou účastníkov, čo umožňuje priamu konfrontáciu s lektorom, možnosť pokladať otázky, na ktoré dostanete konkrétnu odpoveď a vyriešiť si svoje praktické problémy. Lektori našich seminárov sú starostlivo vyberaní odborníci z praxe a predstavujú špičky vo svojich oboroch.
 
Chcete prihlásiť viac účastníkov z jednej firmy? V tom prípade každý získa 15% zľavu!
 

Na toto školenie už nie je možné sa objednať. V prípade Vášho záujmu o ďalšie konanie, kontaktujte náš zákaznícky servis tu. Ďakujeme.

Prednáša: JUDr. Lucia Sabová Danková

Termín: 16. 5. 2018
Cena 149 €
bez DPH

Program celodenného seminára (9,00 - 15,30 hod.):

  • Zamestnávanie občanov EÚ

  • Zamestnávanie cudzincov z tretích krajín

  • Pracovno-právne vzťahy, pracovné podmienky a podmienky odmeňovania cudzincov z tretích krajín 

  • Zákonník práce, novelizácia zákona o pobyte cudzincov a zákona o službách zamestnanosti a ich uplatňovanie v praxi

  • Postupy a povinnosti zamestnávateľa pri zamestnávaní cudzincov

  • Komunikácia s príslušnými inštitúciami

  • Sociálne a zdravotné zabezpečenie, cestovné náhrady

  • Praktické problémy, skúsenosti a efektívne riešenia

  • Legislatívne zmeny od 1.5.2018

  • Diskusia – Vaše otázky, riešenie konkrétnych príkladov z Vašej praxe

Hotel Ambassador****  Košice 

Rodinný Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie.

Reštaurácia DIPLOMAT je vyhľadávanou business reštauráciou, kde jedlo nezaostáva za eleganciou interiéru. Je v nej možné ochutnať jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne ako i kvalitné slovenské a zahraničné vína.                                           

 

Adresa:

Hlavná 101

040 01 Košice

T: +421 905 220 430

http://www.ambassador.sk/

 

Parkovanie:

Možnosť zaparkovať priamo v areáli hotela, príp. na verejnom parkovisku pri OD TESCO.  

 

Mapa:

Hotel Ambassador

  

Cieľ seminára:

Cieľom seminára je oboznámiť účastníkov s problematikou zamestnávania cudzincov na Slovensku a medzinárodného zamestnávania. Počas seminára Vás budeme informovať o aktuálnych zákonoch, novelách súvisiacich zákonov a smerniciach EÚ. Dozviete sa bližšie informácie o pripravovanej zmene od 1.5.2018 upravujúcou potrebné postupy zamestnávateľa v oblasti zamestnávania cudzincov.

 

Vysvetlíme všetky potrebné náležitosti pri zamestnávaní cudzích štátnych príslušníkov a upozorníme na administratívne požiadavky pri zamestnávaní cudzincov na území SR.

 

Seminár Vám poskytne komplexný prehľad o povinnostiach zamestnávateľa a zamestnanca a rovnako Vám poskytne všetky informácie o administratívnych postupoch potrebných pri zamestnávaní cudzincov a komunikácii s príslušnými inštitúciami na Slovensku.

 

Kliknite sem pre detailný Program seminára.

Komu je seminár určený:

Seminár ,,Zamestnávanie cudzincov – aktuálne zmeny od 1.5.2018 " je určený konateľom a štatutárom spoločností, HR manažérom, personalistom, mzdovým účtovníkom, ktorí potrebujú zamestnávať občanov iných štátov, vysielať svojich zamestnancov, prípadne prijímať vyslaných zamestnancov v SR.

Ďalšie informácie:

Ako účastník kurzu získate CERTIFIKÁT o jeho absolvovaní, ktorý môžete využiť vo svojom CV v časti o doplnkovom odbornom vzdelávaní. V cene seminára sú podkladové materiály, občerstvenie v priebehu kurzu a teplý obed. Obchodné podmienky sú Vám k dispozícii tu.

Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
1234567
891011121314
15
16
1718192021
22232425262728
293031    
«  Október 2018  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: