Webinár: Cestovné náhrady v roku 2019

Aktuálne problémy, ktoré vyžadujú špecifické riešenia

Máte prehľad o aktuálnej legislatíve na rok 2019 v oblasti cestovných náhrad? Viete, aké sú v súčasnosti nároky zamestnancov a štatutárov pri tuzemských a aké pri zahraničných pracovných cestách? Máte jasno v tom, ktoré výdavky sú daňovo uznateľné? Ako určiť začiatok a koniec pracovnej cesty a čo v prípade, že zamestnanec použije súkromné vozidlo? Všetko potrebné sa dozviete na našom webinári. Priestor dostanú aj Vaše konkrétne otázky z praxe.

 

NEPREHLIADNITE: Počas online webinára budete mať možnosť s lektorkou prebrať svoje aktuálne problémy a otázky. Ide o živý, interaktívny prenos!  

 

V cene webinára je nahrávka, ktorú si môžete pozrieť aj opakovane. Nahrávka bude dostupná počas 3 mesiacov!

 

Na toto školenie už nie je možné sa objednať. V prípade Vášho záujmu o ďalšie konanie, kontaktujte náš zákaznícky servis tu. Ďakujeme.

Prednáša: Júlia Pšenková

Termín: 13. 2. 2019
Cena 64 €
bez DPH

Program ONLINE webinára (10.00 – 11.30 hod.):

 

Webinár sa skladá z hodinovej prednášky a polhodinovej diskusie k Vašim otázkam.

Deň pred konaním webinára od nás dostanete emailovou poštou internetový odkaz so všetkými inštrukciami na prihlásenie sa do našej virtuálnej webinárovej miestnosti.

 

1.         Nárokové porovnanie tuzemskej a zahraničnej pracovnej cesty

2.         Cestovné náhrady pri kombinácii tuzemskej a zahraničnej pracovnej cesty

3.         Paušálne výdavky na cestovné

4.         Cestovné náhrady štatutárov

5.         Cestovné náhrady verzus stravné lístky

6.         Použitie súkromného vozidla pri pracovnej ceste verzus cestná daň

7.         Daňová uznateľnosť výdavkov spojených s pracovnou cestou

8.         Praktické rady a odporúčania

Miesto konania:

Webový seminár je interaktívny on-line seminár, ktorého prenos budete sledovať na svojom PC - pohodlne vo vašej kancelárii bez nutnosti akéhokoľvek dochádzania. A nielen to. Budete môcť klásť lektorovi aj svoje otázky. Je to technicky veľmi jednoduché - informácie ako sa pripojiť dostanete včas od nášho zákazníckeho servisu emailom.

Cieľ webinára:

Cieľom webinára je oboznámiť účastníkov s aktuálnym stavom legislatívy súvisiacej s poskytovaním cestovných náhrad, ako aj s daňovým a odvodovým zaťažením zamestnanca a zamestnávateľa v roku 2019.

 

V priebehu webinára rozoberieme najproblematickejšie oblasti poskytovania cestovných náhrad. Pozrieme sa na aktuálnu výšku stravného pri tuzemských a zahraničných pracovných cestách. Venovať sa budeme aj cestovným náhradám štatutárov a paušálnym výdavkom na cestovné z pohľadu daní a odvodov.

 

Nezabudneme ani na súvislosti cestovných náhrad so stravnými lístkami a zaoberať sa tiež budeme použitím súkromného vozidla pri pracovnej ceste v nadväznosti na daň z motorových vozidiel či kombinácii tuzemskej a zahraničnej pracovnej cesty. V rámci webinára Vám lektorka pomôže aj s konkrétnymi problémami, s ktorými sa stretávate vo svojej praxi.

 

Kliknite sem na detailný Program webinára.

Komu je webinár určený:

Webinár Cestovné náhrady v roku 2019 je určený nielen pracovníkom, ktorí sa zaoberajú spracovaním cestovných príkazov (ich kontrolou, účtovaním a pod.) a mzdovým účtovníkom, ale je vhodný aj pre vedúcich pracovníkov, ktorí rozhodujú o vysielaní podriadených na pracovné cesty alebo sa sami nachádzajú v pozícii vyslaného zamestnanca a potrebujú poznať aktuálne možnosti cestovných náhrad.

Ďalšie informácie:

Ako účastník webinára získate CERTIFIKÁT o jeho absolvovaní, ktorý môžete využiť
vo Vašom CV v časti o doplnkovom vzdelávaní. V cene webinára je nahrávka webinára dostupná po dobu 3 mesiacov, ktorú si môžete pozrieť aj opakovane.

S obchodnými podmiernkami sa oboznámite tu.

Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
222324
25
262728
2930     
«  Apríl 2019  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: