Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov: Postupy a riziká pri zabezpečovaní pracovnej sily

Zamestnávanie občanov EÚ a tretích krajín – Povolenie na zamestnanie – Sezónne zamestnávanie – Vnútropodnikový transfer

Aký je postup zamestnávateľa, ktorý chce zamestnať občana EÚ alebo štátu mimo EÚ? Ako si zabezpečiť pracovnú silu inak ako priamym zamestnávaním? Od 1. mája 2017 vstúpil do účinnosti nový zákon, ktorým sa mení a dopĺňa zákon o pobyte cudzincov. Čo sa zmenilo? Ako postupovať pri sezónnom zamestnávaní a vnútropodnikovom presune? Vyhnite sa rizikám sankcií a pokutám z Inšpektorátu práce...

 

Objednajte si videoinštruktáž za 66,75 EUR (bez DPH) len do nedele 6.8.2017! 

 

Autor: JUDr. Lucia Sabová Danková

Cena 89 €
bez DPHObjednať

Obsah videoinštruktáže:

  

  • Právny rámec zamestnávania cudzincov

 

  • Postup zamestnávateľa, ktorý chce zamestnať občana EÚ alebo štátu mimo EÚ

 

  • Výnimky z povinnosti mať povolenie na zamestnanie a povolenie na pobyt za účelom zamestnania

 

  • Ako si zabezpečiť pracovnú silu inak ako priamym zamestnávaním – vyslanie zamestnancov, formality a postupy, riziká s tým spojené

 

  • Novinky od 1.5.2017:

            Sezónne zamestnávanie

            Vnútropodnikový presun

 

 

 

Popis produktu:

Videoinštruktáž Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov: Postupy a riziká pri zabezpečovaní pracovnej sily v 2. polovici roka 2017" Vám poskytne vysvetlenie o právnom rámci zamestnávania cudzincov (z EÚ i tretích krajín), výnimkách a taktiež o novinkách v zamestnávaní týkajúcich sa sezónneho zamestnávania a vnútropodnikového presunu.

 

Získate prehľad o povinnostiach zamestnávateľa s užitočnými radami od lektorky z Inšpektorátu práce tak, aby ste vedeli zabezpečovať pracovnú silu v súlade so zákonmi a bez rizika zbytočných vysokých pokút.

 

Dozviete sa odpovede aj na tieto otázky:

- Aké zákony upravujú zamestnávanie cudzincov,

- Postup zamestnávateľa, ktorý chce zamestnať občana EÚ alebo štátu mimo EÚ,

- Ako si zabezpečiť pracovnú silu inak ako priamym zamestnávaním – vyslanie zamestnancov, formality a postupy, riziká s tým spojené.

 

 

Kliknite sem pre detailný Obsah.

 •  

  Komu je produkt určený:

  Videoinštruktáž Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov: Postupy a riziká pri zabezpečovaní pracovnej sily v 2. polovici roka 2017" je určený konateľom a štatutárom spoločností, HR manažérom, personalistom, mzdovým účtovníkom, ktorí potrebujú zamestnávať občanov iných štátov, vysielať svojich zamestnancov, prípadne prijímať vyslaných zamestnancov v SR.

   

  Špecifikácia produktu:

  Videoinštruktáž „Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov: Postupy a riziká pri zabezpečovaní pracovnej sily v 2. polovici roka 2017" je distribuovaný elektronicky a nevzťahuje sa k nemu aktualizačný servis. Objednať si ho môžete prostredníctvom nášho webového objednávkového formulára. Obratom obdržíte prístupové heslo potrebné k spusteniu offline nahrávky videoinštruktáže na Vašom PC a po prihlásení sa do webinárnej miestnosti, daňový doklad s platobnou inštrukciou.

 •  

  Videoinštruktáž „Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov: Postupy a riziká pri zabezpečovaní pracovnej sily v 2. polovici roka 2017" obsahuje offline nahrávku, dlhú cca 60 minút a prezentáciu vo formáte *.pdf (cca 45 strán).

 • Nakladateľstvo Forum je členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých.

  Semináre
  PoUtStŠtPaSoNe
      123
  45678910
  11121314151617
  1819202122
  23
  24
  25262728293031
  «  Marec 2019  »

  Naše znalosti pre Váš úspech

  Obľúbené: