Vzdelávanie

Vzdelávací kurz: Certifikovaný personalista vo výrobnej firme

Komplexné vzdelávanie pre HR manažérov, personalistov a manažment pracujúcich vo výrobných firmách.

Práca personalistu vo výrobe vôbec nie je jednoduchá. Komunikácia a presvedčovanie majstrov a predákov je niekedy ešte horšie... Je dobre známe, že ľudí, ktorí by chceli pracovať vo výrobe je stále väčší nedostatok. Naučte sa preto základom personálnej politiky, vybudujte stabilnú firemnú kultúru, riaďte výkony a správanie zamestnancov vo výrobe efektívne a zistite, ako môžete byť nápomocný pri hodnotení a odmeňovaní ľudí vo výrobe. Naučíte sa tiež, ako komunikovať s predákmi a majstrami či rôznymi generáciami, s čím má mnoho personalistov veľký problém. Pripravili sme pre Vás jedinečný vzdelávací program, na ktorom získate praktické znalosti a zručnosti z oblasti personálneho manažmentu, ktoré sa dajú okamžite využiť vo Vašej práci.

 

Seminár: Ochrana ovzdušia v roku 2018: Nové povinnosti v praxi

Praktické rady ako si splniť všetky povinnosti vyplývajúce zo zákona a vyhnúť sa sankciám

Patríte medzi subjekty, ktoré vypúšťajú emisie do ovzdušia alebo ktoré patria medzi potenciálnych znečisťovateľov ovzdušia? Ste prevádzkovateľom malého zdroja znečisťovania ovzdušia a zodpovedáte sa orgánom samosprávy? Máte v budove klimatizáciu, ktorá obsahuje fluórované skleníkové plyny – chladivá? Potom máte podľa zákona kvantum povinností, ktoré musíte spĺňať - veď len v prvom odseku §17 (ktorý o nich hovorí) ich je 30!

Na našom seminári získate ucelené informácie a praktické rady ako správne postupovať, na čo nezabudnúť, aké máte oznamovacie povinnosti k chladivám, ako vypočítať poplatky a veľa ďalších v praxi využiteľných informácií.

Semináre
PoUtStŠtPaSoNe
   1234
57891011
12131415161718
19202122232425
262728    
«  Február 2018  »

Naše znalosti pre Váš úspech

Obľúbené: