Nakupujte lepšie a lacnejšie - jasná dohoda bez konfliktov

13. 6. 2019

Praktické návody ako efektívne nakupovať, šetriť náklady a cielene regulovať zisky

 

 

 

 

 

Len vďaka správne nastavenej stratégii firemného nákupu nakúpite vo vyhovujúcej kvalite, kvantite a čase, pričom by ste mali budovať vzťahy s dodávateľmi v zmysle vopred stanovenej stratégie SRM (Suplier relation management).

 

Na našom seminári sa dozviete, ako udržať podnikový nákup transparentný, pod absolútnou kontrolou a vyhľadávať priestor pre možné úspory. Ukážeme si, ako optimalizovať nákupné procesy, zvýšiť ich flexibilitu, znížiť nákupné riziko či podporiť inovácie a vývoj. Výsledkom bude zvýšenie zisku vašej firmy.

 

Seminár je určený najmä majiteľom a riaditeľom firiem, nákupcom a strategickým nákupcom, ako aj ostatným pracovníkom oddelení nákupu a obchodu, manažérom nákupu, pracovníkov logistiky, juniorským a seniorským pozíciám nákupcov, finančným riaditeľom, manažérom nákupu a obstarávania, začínajúcim  a skúseným pracovníkom nákupných oddelení, firmám podnikajúcim v službách.

 

 

K tejto téme pripravujeme seminár:

Bratislava, 2. júla 2019Podrobné informácie o programe, lektorovi, ako aj objednávkový formulár nájdete na našich webových stránkach.